Značka Nils

Již téměř 20 let se staráme o to, aby každý bez výjimky pocítil radost, kterou nám fyzická aktivita přináší.

Nils Group.

Dobrodružství začíná právě teď!

Jedna odpověď: NILS!

Je jedno, jestli máte rádi horskou turistiku, vodní sporty nebo bruslení. Na všechno máme jednu odpověď – NILS! S námi objevíte vášeň, kterou si zamiluje celá vaše rodina. Nechte dobrodružství začít hned teď!
 

Seznamte se s Nils Group a podívejte se, co můžeme nabídnout.

NAŠE LINIE

ABISAL SP. Z O.O.

Vlastníkem značek ze skupiny Nils je společnost Abisal sp. z o. o., která vznikla v roce 1990 a od té doby se stala ceněným dovozcem sportovního vybavení po celé Evropě a vlastníkem dalších značek, včetně HMS a HMS Premium. Společnost disponuje moderními skladovými prostory o velikosti 14 000 metrů čtverečních.

Společnost je každoročně oceněna v mnoha prestižních žebříčcích, jako jsou Gazely podnikání nebo ceny Evropského podnikatelského institutu: Gepardi podnikání, Silná společnost, Efektivní společnost, Důvěryhodná společnost, Velký modernizátor.

Ceny a ocenění

Důslednost v jednání nám umožnila vybudovat pevný základ pro naši dnešní pozici na trhu, a proto jsme získali mnoho ocenění.

V roce 2023 získaly naše brusle NA2150 titul „nejlepší brusle pro rekreační bruslení“. Titul udělil uznávaný německý portál Alles Beste.

HMS - zařízení, na kterém trénují šampioni

Značka HMS má produkty v kategorii fitness a sportovní vybavení. Najdete zde mimo jiné kardio vybavení, včetně stacionárních kol a běžeckých pásů, stejně jako fitness doplňky spolu s nejnovějšími módními hula hoops s drážkami a závažím. 

A pro milovníky něčeho těžkého budou Smithovy mostové jeřáby, atlasy, cvičební lavice i závaží a činky.

 

ZAJÍMAVÝ? ZKONTROLUJTE HMS

17
17
LET NA TRHU
25
Země, do kterých vyvážíme
14
TIS. M2 ÚLOŽNÉHO PROSTORU
80
zaměstnanci